Competitie week 15 : enkel jeugd A wint

11 feb. 2024

Dit weekend werd een mager beestje voor onze ploegen. We hadden te kampen met afwezigen en zieken, met als resultaat dat in de reguliere competitie al onze ploegen onderuit gingen. Op vrijdag trokken A en B naar United. We wisten dat United sterke ploegen ging opstellen, want 2 van hun hoogste ploegen waren vrij. De A moest zonder Jan aantreden en daar bovenop moest Alex wegens ziekte op het laatste moment afzeggen. Johan begon ook ziek aan de match. Na een dik uur stond de A al 10-0 achter. Johan gaf FF voor zijn laatste 2 matchen, maar Dirk kon gelukkig de eer redden met 2 zeges. Rudy kon er geen winnen. De B kreeg 3x C6 en D0 voorgeschoteld. Geen kado voor Nancy die terugkeerde . Ze stuntte ei zo na in haar eerste match en verloor nipt in de belle van een C6. Enkel Kobe kon de D0 kloppen en verloor 2x heel nipt tegen een C6. Alain en Bert speelden goed mee, maar het werd toch 15-1. Op zaterdagavond moest de D ook naar United. Ook hier maar met 3 en tot overmaat moest Stefan al in zijn 2de match forfait geven. Wannes won er wel mooi 3 en Bert 2, dus 11-5 verlies. Tenslotte gingen C en E beide naar Hoeselt. De C verloor met 13-3. Jan won er mooi 2 en Mark 1. Bij Conny en Jos lukte het niet tegen een sterke thuisploeg. De E tenslotte verloor met 12-4. Frank won er 2 en Sandra en Xuan elk 1. Bij Jonas lukte het net niet.

Gelukkig hadden we nog onze jeugd A. Kobe, Hannes en Niels wonnen overtuigend met 9-1 in Schulen, enkel Niels liet een matchke liggen. Onze A jeugd blijft ongeslagen leider. De jeugd B had een vrije week.

Volgende week thuismatchen, dus hopelijk meer winstpunten

Je moet ingelogd zijn als lid van deze club om zelf reacties te kunnen plaatsen