Week 18 : geen winstpunten

10 mrt. 2024

Week 18 bracht onze club geen winstpunten op. Alleen onze jeugd A won van onze jeugd B met 9-1 in een wedstrijd die we vorig week-end speelden. Hannes en Sil wonnen al hun wedstrijden, Isaac won er 2 en verloor van Sebastiaan, die de eer van de B ploeg redde. De broers Thomas en Arnaud wonnen wel setjes, maar net geen match. In de reguliere competitie haalden onze 5 ploegen geen punten, al waren C en D er dichtbij : allebei 9-7 verlies. De C verloor in Houthalen . Jan en Alain waren in vorm en wonnen er 3, Jos 1 en Stefan kon niet winnen. Ook de D kwam net tekort in Morata F en met een zelfde winstverdeling bij de onzen : Bert en Rens knap 3 zeges, Xuan 1 en Nisse geen. Ook op vrijdagavond ging onze E met 12-4 onderuit tegen een sterk Sint-Truiden (2x D6, E0, E4). Frank won er 2 en pakte nog een D6, Nicole en Jonas wonnen elk 1 en voor Sandra lukte het net niet. Op zaterdag speelde onze A in het sterke Morata A. De 13-3 cijfes waren wel overdreven. Dirk won er knap 3. Alex en Johan verloren allebei 2 matchen met het kleinste verschil in de 5de set en ook Rudy verloor een 5-setter. Volgend week-end enkel thuismatchen voor A, B en C en hopelijk wel winstpunten. Bij de jeugd speelt enkel de B op verplaatsing.

Je moet ingelogd zijn als lid van deze club om zelf reacties te kunnen plaatsen