Week 17 : winst B, A gelijk

25 feb. 2024

Week 17 was gespreid over 2 weekends. De B speelde haar match reeds op 2 februari en won met 10-6 tegen hekkensluiter Peer. De sfeer was jammer genoeg niet altijd even fijn, want de bezoekers konden het verlies niet goed verwerken. Kobe was sterk met 4 zeges, Rudy won er 3, Tom 2 en Jan 1. De C ploeg was vrij. Op zaterdagnamiddag speelden de E en jeugd A thuis. Jeugd B ging naar Hoeselt . Hoeselt was geen gemakkelijke tegenstander met 2x E6, maar onze jeugd B verweerde zich goed en verloor nipt met 6-4. Lucas won zijn eerste match vlot. In de eerste wedstrijd tegen een E6 moest Sil nipt de duimen leggen in 5 sets. Diezelfde E6 won later opnieuw nipt in 5 sets van Sebastiaan. Sil won uiteindelijk 2 matchen, Lucas en Sebastiaan elk 1. In het dubbelspel bleken de 2 E6 net te sterk.

Onze jeugd A verloor zijn eerste wedstrijd van de terugronde tegen een sterk Hasselt met 2 E6. Hier werd het ook 4-6. Daan won knap zijn 3 matchen, Kobe won er 1 en Niels deed zijn uiterste best, maar kwam net iets te kort. Ook het dubbelspel ging verloren. Onze jeugd A staat nog eerste, maar kan door Hoeselt C ingehaald worden. De andere thuismatch van de namiddag ging voor de E ploeg ook verloren en dit met 4-12. Alken D speelde sterk, Frank won er 2 en Xuan en Jonas ( die zijn eerste E0 klopte ) elk 1. Sandra beet haar tanden stuk op de tegenstrevers, vooral de services maakten het verschil. ‘S Avonds hadden we nog 2 spannende matchen. De D verloor heel nipt met 7-9 van een sterk Lommel B (D6, E0, E4, E4 ). Bert won er knap 3, Rens en Wannes elk 2 en Nisse 1. De onzen verloren alle 5 de gespeelde belles, waarvan 3 met het kleinste verschil. De A ploeg kwam niet verder dan 8-8 tegen degradatiekandidaat Alken A ( B6 en 3x D0). Johan stuntte ei no za tegen de B6, kwam 2-0 voor, maar verloor dan nipt in een 5de set. De 4de man van Alken had een superdag en won 3 matchen. Zo won bij de onzen Dirk 3, Jan en Johan elk 2 en Alex 1 wedstrijd. De A is nu ook mathematisch verzekerd van het behoud.

Je moet ingelogd zijn als lid van deze club om zelf reacties te kunnen plaatsen