Competitie week 10, laatste wedstrijd heenronde

4 dec. 2022

Vermits we week 11 reeds gespeeld hadden, was voor onze ploegen week 10 dit weekend de laatste wedstrijd van de heenronde. We hadden jammer genoeg spelers problemen met ziekte en uitval (oa covid), wat maakte dat A en B met 3 het veld in moesten en ook de C met een invaller speelde. Enkel onze jeugd en D-ploeg brachten winst mee naar huis. Matthias, Victor en Daan blikten de jeugd van Bilzen in met 10-0. Dit was onze enige zege in de drievoudige confrontatie met Bilzen. Op vrijdag trok de C naar Bilzen C voor een rechtstreeks duel voor het behoud. Het werd echter een duidelijk 14-2 nederlaag. Enkel Kobe en Jos konden de eer redden, voor invaller Mark en Seppe ging het te hard tegen een sterk Bilzen (D0, D2, D4, D6). Behoud in 3de voor onze C wordt nu wel heel moeilijk, maar het kan nog. Ook onze A moest naar Bilzen, jammer genoeg zonder Jan (covid) . Het werd een nipte 9-7 nederlaag met Dirk 3 en Johan en Alex elk 2 zeges. Bij een 7-7 stand kwamen Dirk en Johan allebei 2 sets tegen 1 voor, maar konden het niet afmaken. Op vrijdagavond moest de B ook al met 3 naar Leo B. Het werd nog verdienstelijk 10-6 verlies, met Jan en Nancy elk 3 zeges, maar Alain had zijn dagje niet. Onze D kaapte een bekangrijke zege voor het behoud weg bij Lipalet G : 4-12. Xuan was de uitblinker met 4 overwinningen, Rens en Nicole pakten er 3 en Jurgen 2 : behoud zo goed als zeker. Onze E-ploeg tenslotte moest naar competitieleider Morata F en verloor nipt met 10-6. Bert won er 3, Wannes 2 en Jonas 1. Nisse geraakt niet in vorm op dit moment.

Je moet ingelogd zijn als lid van deze club om zelf reacties te kunnen plaatsen