Laatste competitieweek : 3 zeges op 5

24 apr. 2023

De competitie zit er al weer op ! De laatste speeldag bracht nog enkele knappe overwinningen naar onze club. Onze jeugd won overtuigend met 8-2 in Hoeselt B. Daan en Kobe wonnen al hun matchen, inclusief de dubbel, en ook Bram pakte eenmaal winst. Onze -12-jeugd eindigt 4de van 12 en mag op 6 mei de finalerondes gaan spelen in Bree. Op zaterdagavond hadden we nog 2 dubbele confrontaties : B en E trokken naar Paal. Onze E timmerde een 0-16 bij mekaar : goed werk van Nisse, Wannes, Bert en Jonas. De E eindigt knap 5de. Onze B-ploeg sneuvelde met 9-7 tegen Paal D. Kobe en Nancy knap 3 zeges en Alain eentje. Voor Bert was de laatste week er teveel aan. De B eindigt uiteindelijk 6de in hun reeks. A en D tenslotte trokken naar Lipalet. De D speelde met een sterke opstelling (Jos, Seppe, Rens en Nicole) en won vlot tegen daler Lipalet I met 0-16. Voor de A was het andere koek tegen kampioen Lipalet B. De A probeerde nog te beinvloeden door voor de wedstrijd een paar flessen cava kado te doen, maar de kampioenen wilden absoluut winnen en het werd 12-4. Dirk en Jan wonnen er knap 2, Alex en Johan sneuvelden in enkele 5-setters. De A-ploeg eindigt een sterk seizoen op de 3de plaats. De kampioenen van Lipalet trakteerden ons na de match wel op champagne en Taco’s! Al bij al een mooi seizoen voor onze club, want alle ploegen blijven comfortabel in hun afdeling en onze jeugd -12 mag in hun eerste seizoen meestrijden in de finaleronde voor de titel

Je moet ingelogd zijn als lid van deze club om zelf reacties te kunnen plaatsen