Laatste competitiedag : jeugd wint, B gelijk

21 apr. 2024

De laatste competitie wedstrijden zitten er op ! De A ploeg speelde zijn laatste match al 2 weken terug en verloor toen met 9-7 in Lanaken. Dirk, Jan en Kobe wonnen er elk 2, Alex 1. De A-ploeg eindigt comfortabel 6de. Op vrijdagavond trokken B en C beide naar Alken . Het werden 2 spannende matchen. De C verloor met het kleinste verschil tegen een op papier veel sterkere tegenstander. Bert V, Jos en Mark wonnen er elk 2 en Bert L 1 . De B speelde dan weer gelijk. Jan was outstanding en won alle 4, Rudy 3 en Tom 1. Wannes was er wel kort bij. De B eindigt mooi 5de en de C was al een hele tijd zeker van het behoud en eindigt 10de. Ook op vrijdag trokken zowel D en E naar Bilzen. Ze kregen daar sterke thuisploegen tegen en verloren allebei met 13-3. In de D kon Stefan er 2 winnen en Nicole 1, voor Rens en Xuan lukte het niet. De D eindigt ook mooi op een 5de plaats. In de E won Frank er 2 en Jonas 1, geen winst voor Sandra en Hannes. Onze E zakt zoals verwacht naar 5de. Op zaterdagmiddag trokken onze beide jeugdploegen ook naar Bilzen, en die deden het wel veel beter. Onze Jeugd A won met 8-2 : Daan won alles en Kobe en Louis elk 2. Onze jeugd A eindigt als eerste in de terugronde, nadat ze ook al eerste waren in de heenronde. Ze mogen nu op 4 mei voor de titel spelen in de eindronde, maar zijn eigenlijk moreel nu al de besten van de provincie ! Ook onze jeugd B deed het heel goed en won met 6-4. Viktor won al zijn matchen, Sebastiaan 2 en Lukas 1. Onze jeugd B eindigt knap 6de op 12 in de terugronde! Wat een weelde en talent bij onze jeugd !!

Je moet ingelogd zijn als lid van deze club om zelf reacties te kunnen plaatsen