Competitie week 4 : enkel onze jeugd wint

 9 okt 2023 

Het was een moeilijk weekend voor onze ploegen, met heel wat afwezigen. Alleen onze jeugdploeg haalde winst binnen, maar dan wel heel overtuigend met 10-0 tegen Schulen. Proficiat Sil, Kobe en Niels ! Er was dit weekend ook een drievoudige confrontatie met Hasselt United. Onze A -ploeg redde de eer met een gelijkspel, al hadden we meer verwacht tegen 3x C6 en D0. Dirk weer heel sterk met 4 zeges, Jan won er 2 en Alex en Rudy elk 1. Op vrijdag verloor de B in een thriller tegen United F : 7-9. Sterkhouder Tom pakte 3 zeges, Kobe en Jan elk 2 en Bert had zijn dagje niet. Ook de D verloor tegen United J met 5-11 . Wannes en Bert wonnen elk 2 matchen en Rens 1. Hier was het Nisse met een off-day. Op vrijdag verloor de C tegen een veel te sterk Hoeselt G met 1-15. Jos redde de eer, Stefan, Mark en Xuan waren er wel dichtbij, maar het lukte net niet. Op zatermiddag botste onze E tenslotte op een heel sterk Hoeselt H. Ondankbaar voor onze debutant Frank en wederoptredende Sandra , en ook Daan en Jonas konden geen graantje meepikken. Volgende week proberen we beter te scoren !