Competitie week 7 : enkel D kan winnen

 6 nov 2023 

Het voorbije competitie weekend leverde onze club niet zo veel winstpunten op. Op vrijdagavond verloren zowel B als C hun thuismatch met 6-10. De B had nochtans wel kansen tegen Leo B . Kobe was onze sterkste met 3 zeges, Bert won er 2 en Jan 1. Stefan kwam net iets tekort. Onze C speelde tegen Houthalen met 3 “dreamteam” leden (Conny, Alain, Jos), aangevuld met Mark. De dreamteamers wonnen er elk 2 en Mark was erg dicthbij een zege. Op zaterdagmiddag speelde onze E tegen St.Truiden. Die kwamen met een versterkt team afgezakt (E0, E2, E4, E4) en het werd ook 6-10. Sandra en Nisse wonnen er elk 2, Nicole en Frank elk 1. Zaterdagavond speelden de A en D allebei tegen een ploeg van Morata. Onze D was duidelijk te sterk voor Morata F en won met 15-1. Bert, Wannes en Rens bleven foutloos, Jonas gunde de bezoekers een winstpunt. Onze A moest tegen titelkandidaat Morata B en die kwamen met een invaller. Toch kende de onzen een beetje een collectieve off-day en verloren met 5-11. Enkel Dirk kon een C-speler pakken, Jan, Johan en Alex klopten alleen de invaller. Het was wel spannender dan wat de einduitslag doet vermoeden, want de onze verloren de 4 gespeelde belles van de avond met het kleinste verschil. Onze jeugdploeg was vrij dit week-end. Op naar meer winstpunten in week 8.